címer
VÁC A DUNAKANYAR KAPUJA
2024. április 20. | szombat
Tivadar napja
Vác

+17
C
Vác
Järvenpää
-1
C

Hírek

Keresés

Pályázat fõkönyvelõi munkakör betöltésére

A Váci Városfejlesztõ Korlátolt Felelõsségû Társaság pályázatot hirdet fõkönyvelõi pozícióra.

Pályázati feltételek:
- gazdasági/ pénzügyi felsõfokú végzettség
- regisztrált mérlegképes könyvelõi végzettség
- minimum 3 év versenyszférában szerzett szakmai tapasztalat
- minimum 3 év vezetõi tapasztalat
- büntetlen elõélet

Elõnyt jelent:
- vezetõi tapasztalat
- költségvetési ismeretek

Fõbb feladatok:
- A Váci Városfejlesztõ Kft pénzügyeinek vitele, likviditástervezés vállalatcsoport szintû irányítása
- közös számviteli politika kialakítása, aktualizálása, számviteli szabályzatok elkészítése, mûködtetése
- számviteli beszámoló elkészítése
- vezetõi információs rendszer mûködtetése, fejlesztése; elemzések készítése, hatékonyságvizsgálatok
- a tagvállalati üzleti és operatív tervezés irányítása

A pályázat tartalmazza:
- a pályázó eddigi szakmai életrajzát
- a szakmai elképzeléseit
- az iskolai végzettséget és egyéb végzettséget tanúsító okiratok másolatát
- bérezésre vonatkozó igényt

Bérezés: egyéni megállapodás alapján.

Az állás betöltése határozatlan idõre szól.
A pályázat beküldésének határideje: 2018. július 25.

A pályázat benyújtásának módja: személyesen vagy levélben a Váci Városfejlesztõ Kft.: 2600 Vác, Köztársaság út 34. címen, elektronikus úton a hr@vacholding.hu e-mail címen.

Feladó: Városháza

EU pályázatok