címer
VÁC A DUNAKANYAR KAPUJA
2024. március 28. | csütörtök
Gedeon és Johanna napja
Vác

+17
C
Vác
Järvenpää
-1
C

Hírek

Keresés

Pályázat hulladékrakodó munkakör betöltésére

Hulladékrakodó kollégát keresünk Vácra, a Váci Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft- hez.
Feladatok:
• hulladékgyûjtõ edényzetek ürítése,
• zsákokban kihelyezett hulladékok begyûjtése,
• lomtalanítási feladatok ellátása,
• hulladékgyûjtõ gépjármû takarítása.
Elvárások:
• pontos napi munkakezdés,
• fizikai állóképesség, alkalmazkodóképesség,
• 1 mûszakos munkarendben történõ munkavégzés.
Elõny:
• 8 általános iskolai végzettség,
• NKH gépcsoport 3627 vagy 4213 vagy 4374 kódszámú szakképesítés,
• OKJ- s szakirányú emelõgép- vagy nehézgépkezelõ szakképesítés,
• települési hulladékgyûjtésben szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
• munkakörhöz szükséges szakképesítés megszerzése,
• teljesítményalapú ösztönzési rendszer,
• Cafeteria juttatás,
• évente fejlesztett munkabér,
• stabil, bejelentett munkahely,
• jó csapat.
JELENTKEZNI lehet:
• Személyesen, a Váci Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. irodájában, 2600 Vác, Zrínyi u. 9. szám alatt.
• Telefonon: Fekete István 06/30-4053043.

Feladó: Városháza

Csatolt dokumentumok:
RAK_VAC_20190704_1.pdf

EU pályázatok