Pályázatok [2018. július 12., csütörtök]
Pályázat főkönyvelői munkakör betöltésére

A Váci Városfejlesztő Korlátolt Felelősségű Társaság pályázatot hirdet főkönyvelői pozícióra.

Pályázati feltételek:
- gazdasági/ pénzügyi felsőfokú végzettség
- regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
- minimum 3 év versenyszférában szerzett szakmai tapasztalat
- minimum 3 év vezetői tapasztalat
- büntetlen előélet

Előnyt jelent:
- vezetői tapasztalat
- költségvetési ismeretek

Főbb feladatok:
- A Váci Városfejlesztő Kft pénzügyeinek vitele, likviditástervezés vállalatcsoport szintű irányítása
- közös számviteli politika kialakítása, aktualizálása, számviteli szabályzatok elkészítése, működtetése
- számviteli beszámoló elkészítése
- vezetői információs rendszer működtetése, fejlesztése; elemzések készítése, hatékonyságvizsgálatok
- a tagvállalati üzleti és operatív tervezés irányítása

A pályázat tartalmazza:
- a pályázó eddigi szakmai életrajzát
- a szakmai elképzeléseit
- az iskolai végzettséget és egyéb végzettséget tanúsító okiratok másolatát
- bérezésre vonatkozó igényt

Bérezés: egyéni megállapodás alapján.

Az állás betöltése határozatlan időre szól.
A pályázat beküldésének határideje: 2018. július 25.

A pályázat benyújtásának módja: személyesen vagy levélben a Váci Városfejlesztő Kft.: 2600 Vác, Köztársaság út 34. címen, elektronikus úton a hr@vacholding.hu e-mail címen.

Feladó: Városháza