Pályázatok [2018. október 17., szerda]
Pályázat jogász munkakör betöltésére

Az önkormányzati tulajdonban álló Váci Városfejlesztő Kft. (2600 Vác, Köztársaság út 34.) álláslehetőséget kínál jogász munkakör betöltésére.

A jelentkezéshez kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a hr@vacholding.hu email-címre.

Elvárások:
- felsőfokú jogi végzettség (egyetem);
- legalább 3 éves releváns tapasztalat;
- fizetési meghagyásos, végrehajtási és felszámolási eljárások alapos ismerete;
- kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
- MS Word és Excel ismerete;
- rendszerszemlélet;
- pontos, precíz, önálló munkavégzés;
- együttműködési készség, rugalmas, nyitott személyiség;
- kiváló problémamegoldó készség;
- megbízhatóság, terhelhetőség

Feladatok:
- vagyonhasznosítással kapcsolatos jogi feladatok ellátása;
- hasznosítási és egyéb szerződések készítése, véleményezése;
- előterjesztések készítése, jogi szempontú véleményezése, részvétel a döntéshozatali eljárásban;
- jogi állásfoglalások készítése, jogszabálykutatás;
- kintlévőségkezelés;
- együttműködés a társaság ügyvédjeivel

Előny:
- több éves szakmai tapasztalat;
- ingatlanjogi ismeretek;
- önkormányzatnál betöltött munkaviszony;
- szakma iránti elhivatottság

Amit nyújtunk:
- családias légkörű munkahely;
- teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony;
- komplex feladatok;
- szakmai fejlődési lehetőség;
- változatos, értékteremtő munka;
- fejlesztő, támogató szakmai környezet

Bér: megegyezés szerint

Jelentkezési határidő: 2018. november 30.

Feladó: Városháza