Pályázatok [2019. április 25., csütörtök]
Pályázat Beszerzési referens munkakör betöltésére

A Váci Városfejlesztő Kft. pályázatot hírdet Beszerzési referens munkakör betöltésére

Feltétel:
1. középfokú iskolai végzettség
2. pontos, precíz munkavégzés
3. számítógépes ismeretek, az irodai alkalmazások magabiztos kezelése
4. jó kommunikációs készség
5. büntetlen előélet
6. rugalmas nyitott személyiség
7. megbízhatóság
8. önállóság, nagyfokú munkabírás

Előnyt jelent:
1. azonos munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
2. közigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat
3. közbeszerzési referens képesítés

Feladata:
Ellátja a Vác Város Önkormányzatával kötött feladatátadási megállapodás alapján, a Váci Városfejlesztő Kft. és a Kft.-vel egységes szabályrendszer alapján működő gazdasági társaságok feladatkörébe került beszerzések és közbeszerzések koordinálását. Hatékonysági, illetve pénzügyi szempontból ellenőrzi, koordinálja a beszerzéssel, közbeszerzéssel összefüggő feladatokat, ennek keretében javaslatokat dolgoz ki. Koordinálja a beszerzési munkacsoport munkáját. Gondoskodik a beszerzési, közbeszerzési eljárások tervezésével, előkészítésével és lefolytatásával kapcsolatos, ellenőrzési, nyomon követési, kiértékelési és – az egységes vezetői információs rendszer részeként – adatszolgáltatási feladatainak ellátásáról, és gondoskodik az eljárások során keletkezett dokumentumok megfelelő kezeléséről és megőrzéséről. Közreműködik a kiemelt fejlesztések megvalósításában, koordinálja a kiírni tervezett új beszerzési eljárásokat. A felügyelete alatt megvalósuló projektek státuszáról és a célkitűzések elérését befolyásoló, vezetői intézkedést igénylő kérdésekről rendszeresen aktualizált nyilvántartást vezet, összefoglalót készít, és kezdeményezi a szükséges döntések, intézkedések meghozatalát. Az érintett szervezetek és szervezeti egységek együttműködésében előkészíti a közbeszerzési eljárásokat, illetve a közbeszerzési értékhatár alatti beszerzési eljárásokat. Az eljárások alapján kötendő szerződésekhez biztosítja a szakmai tartalmat. Igény szerint rendelkezésére bocsátja a támogatások elszámolásához szükséges bizonylatokat, dokumentumokat; a támogatásból megvalósuló programok ellenőrzése esetén rendelkezésre bocsátja az ellenőrzés lebonyolításához szükséges eredeti iratokat, bizonylatokat.

Kínálunk:
1. Teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaszerződés
2. Stabil hátterű cég
3. Együttműködő, barátságos kollektíva
4. Cafeteria juttatás,
5. Céges mobiltelefon,
6. Fizetés megállapodás szerint

A munkavégzés helye:
2600 Vác, Köztársaság út 34.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
1. személyes adatokat tartalmazó fényképes önéletrajz
2. motivációs levél, a bérigény megjelölésével
3. képzettséget, végzettséget igazoló okiratok másolat
4. három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (alkalmazás esetén)

A munkakör azonnal betölthető. A pályázati kiírással, benyújtással kapcsolatosan további információkat a hr@vacholding.hu címre küldött elektronikus levélben lehet kérni, illetve ezen e-mail címre nyújtható be a pályázat. Szóbeli információ kérhető Simonné Odler Annától a +36 27 510 107-es telefonszámon.

Feladó: Városháza