Pályázatok [2021. január 5., kedd]
Pályázat vagyonhasznosítási ügyintéző munkakör betöltésére

A Váci Városfejlesztő Kft. pályázatot hirdet vagyonhasznosítási ügyintéző munkakör betöltésére

A jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű munkaviszony

Pályázati feltételek:

- magyar állampolgárság;
- cselekvőképesség;
- büntetlen előélet;
- felhasználói szintű MS Office ismeretek
- jó kommunikációs készség
- terhelhetőség, magabiztos fellépés
- főiskolai végzettség

A jelentkezéshez csatolni kell:

- motivációs levél, fényképes önéletrajz;
- iskolai végzettséget, szakképesítést igazoló okirat másolata,
- nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a benyújtott önéletrajzba és mellékleteibe foglalt személyes adatainak kezeléséhez hozzájárul a pályázó

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- műszaki végzettség
- váci, kistérségi helyismeret
- azonos területen szerzett tapasztalat
- egyetemi végzettség
- jogosítvány

Ellátandó feladatok:

Az önkormányzati tulajdonban lévő ingatlanokkal kapcsolatos feladatok ellátása:

- önkormányzati ingatlanokkal kapcsolatos pályázatok kiírása, pályázatok lebonyolítása,
- bérlői tartozások nyilvántartása és behajtása
- bérlői állomány adatbázisának kezelése, folyamatos aktualizálása,
- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, szakértőkkel.
- adatszolgáltató tevékenység, a megkötött szerződések nyilvántartása, a szerződéskötéssel kapcsolatos tájékoztatási kötelezettség ellátása
- karbantartási, műszaki problémák kezelése,
- közművekkel kapcsolatos feladatok koordinálása, közműszerződések előkészítése,
- képviselő-testületi és bizottsági előterjesztések előkészítése

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. február 28. A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Az önéletrajzot és mellékleteit kérjük elektronikus úton dr. Szász Imola részére megküldeni a szasz.imola@vacholding.hu e-mail címen keresztül, fizetési igény megjelölésével.

Feladó: Városháza