°
-1
°

Asztalitenisz – Újabb fölényes győzelem

Két nagyarányú siker után Debrecenben is fölényes győzelmet arattak a váci pingpongosok a harmadosztályú bajnokság újabb fordulójában: Debreceni AK II – Váci Reménység 3:15.

Már a két páros mérkőzés után sejthető volt, hogy a mieink ezúttal is magabiztosan nyerik az Észak-Keleti csoport 4. fordulójára kisorsolt csapatbajnokit. A Klucsár Péter-Lovas Dániel és a Galgóczi Balázs-Héjj Marcell duó is játszmaveszteség nélkül gyűjtötte be a győzelmet.

Az egyénik során aztán Héjj Marcell négy meccsét is 3-0-ra nyerte és csapattársai is csak 1-1 alkalommal szenvedtek vereséget a 3-3 győzelem mellett.

Így a VRE három fordulót követően három csapatsikerrel (48 megnyert és csak 6 elvesztett mérkőzéssel) vezetik a csoportot. Legközelebb október 10-én az eddig szintén remeklő Szerencs együttese érkezik Vácra.