C

Hírek

Keresés

Vízilabda – Félsiker a rájátszás első napján

A szokásos dupla fordulós rendszerben szombaton elindult a harmadosztályú férfi pólóbajnokság 5-8. helyért vívandó rájátszása. A vácik mérlege: egy-egy győzelem és vereség.

A hódmezővásárhelyi játéknapon a mieink a műegyetemisták ellen szálltak először a medencébe. Bár az első negyedet a rivális 2-1-re még megnyerte, a folytatásban minden játékrészben jobbnak bizonyult csapatunk és végül három góllal győzött: Váci VSE – MAFC 11-8. A meccs legeredményesebb váci góldobója a négy találatot elérő Pálfai Álmos volt.

Sajnos, a másik váci érdekeltségű összecsapás már nem hozott sikert a mieinknek. A szegedi ellenfél a mérkőzés második felében döntő fölénybe került és nagy különbségű vereséget mért csapatunkra: Váci VSE – Szeged 5-16. Együttesünkből Binder Szabolcs háromszor talált az ellenfél kapujába.

A rájátszás következő játéknapjának a tervek szerint a hónap utolsó szombatján Csongrád ad otthont.