címer
VÁC A DUNAKANYAR KAPUJA
2024. április 28. | vasárnap
Valéria napja
Vác

+17
C
Vác
Järvenpää
-1
C

Hírek

Keresés

Pályázat uszodamester munkakör betöltésére

Váci Sport Közhasznú Nonprofit Kft. az alábbi munkakör betöltésére keres munkavállalót:

- uszodamester

Feladatok:

- Medencetér általános felügyelete, rendben és tisztán tartása
- Szükség esetén elsősegélynyújtás
- A víz minőségének, hőmérsékletének biztosítása és dokumentálása
- Fertőtlenítés fokozott felügyelete, elvégzése és a vonatkozó ÁNTSZ szabályok, előírások betartása
- Medencék időközönkénti vízcseréjének, nagytakarításának és előírt fertőtlenítő takarításának elvégzése
- Aktív gondoskodás a vendégekről, rendszeres tájékozódás a vendégek igényeiről és a visszajelzések továbbítása a vezetőség felé

Elvárások:

- Úszómesteri végzettség vagy folyamatban lévő képzés
- Komoly, határozott fellépés, stresszhelyzetben is higgadt gondolkodásmód
- Pontosság, precizitás, proaktivitás
- Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Jogtisztán bejelentett bér
- Cafeteria
- Utazási támogatás
- Stabil háttérrel rendelkező környezet
- Határozatlan idejű, hosszú távú, stabil munkahely
- Dinamikus, lelkes csapat

Az önéletrajzokon bérigény feltüntetését kérjük.

Kapcsolódó hír:

Feladó: Váci Polgármesteri Hivatal

EU pályázatok