°
-1
°

Labdarúgás – Újabb pont nélküli bajnoki

Szombaton a negyedosztályú bajnokság 20. fordulójában sem gyarapította szerény pontgyűjteményét focicsapatunk: Viadukt SE Biatorbágy – Vác VLSE 4-2 (2-1).

A játéknap előtt a mieinket 13 ponttal és 9 hellyel megelőző hazaiak esélyeshez méltóan, gólokkal kezdtek és az első félidő közepén gyorsan szerzett két találattal vezetést szereztek. Szerencsére a második bekapott gól után 5 perccel Kakuk Erik szépíteni tudott, így szoros meccsállással mentek szünetre a csapatok.

A fordulást követően azonban pár perc alatt megduplázta vezetését a vendéglátó, így negyedórával a vége előtt Vén Botond ismét csak csökkenteni tudta hátrányunkat. Ám sokáig nem reménykedhettek a váciak a pontrablásban, mivel újabb öt perc múlva kialakult a végeredmény.

A forduló után a 20 meccsén megszerzett 14 pontjával a Vác ugyan két egységgel megelőzi a már kieső helyen álló Gyömrőt, de riválisunk egy találkozóval kevesebbet játszott.

A Vác VLSE legközelebb március 25-én 15 órakor a középmezőnyhöz tartozó Dunakeszit látja vendégül.