°
-1
°

Nem jutott a legjobb négy közé a Praktiker-Vác

Hatgólos vereséget szenvedtek a váci lányok a címvédő FTC otthonában a női kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjében. FTC-Rail Cargo Hungaria – Praktiker-Vác 34-28 (19-12).

A címvédő Ferencváros végig vezetve, magabiztos játékkal győzték le a váci lányokat. Egy percig nem volt kérdés, hogy az egy mérkőzéses negyeddöntőből melyik csapat jut tovább. A bajnokságban nemrég Vácon győztes Ferencváros gyorsan magabiztos előnyt szerzett: négy perc elteltével 4–0 volt az állás, a szünetben pedig hét góllal vezetett a hazai csapat.
Bár a második félidőben többször is felzárkózott a Praktiker-Vác, a végeredmény nem lehetett kérdéses.

A következő bajnoki fordulóban, április 1-én szombaton a DVSC látogat Vácra. A délután négykor kezdődő összecsapást a Duna World csatornán élőben közvetítik.